пишіть:
laconst@gmail.com


Випускники ліцею
Ігор Богославський, Олексій Мельник

26 грудня 2016 року відбулася зустріч І.Богославського та О.Мельника з учнями ліцею.

Ігор Богославський закінчив КПНЛ в 2007 році, після отримання диплому бакалавра на факультеті Кібернетики університету ім. Шевченка в Києві переїхав в Німеччину, де захистив Магістерську роботу в Університеті міста Фрайбург.

Зараз він займається робототехнікою і комп'ютерним зором в університеті міста Бонн в Німеччині. Ігор презентував свої наукові роботи на найбільших міжнародних конференціях в сфері робототехніки (IROS, ICRA, ECMR) в різних куточках світу. Він працював з такими компаніями як Volkswagen, Daimler і Bosch над сприйняттям роботом-автономним авто навколишнього світу і мав нагоду зробити свій вклад в декілька проектів спонсорованих Європейським Союзом.

На зустрічі з ліцеїстами Ігор розповідав про життя сучасного науковця та можливості молоді в світі науки. Він також розповідав про те, що можна робити ліцеїстам вже зараз, щоб легко досягти подібної мети.

Олексій Мельник - випускник КПНЛ 2014 року. Навчаючись в ліцею, захоплявався участю в олімпіадах, турнірах та іншій академічній діяльності. Досяг у цьому неабияких успіхів, - серед його здобутків Срібна медаль Міжнародної фізичної олімпіади.

Після закінчення ліцею, Олексій 2 роки був студентом фізичного факультету КНУ, та вирішив продовжити навчання за кордоном. Зараз він навчається на математичному факультеті Оксфордського університету.

На зустрічі він розповів, як захоплення олімпіадами допомогло потрапити до одного з найпрестижніших університетів світу, як взагалі відбувається процедура вступу, та чому воно все цього варте.