пишіть:
laconst@gmail.com


Дитячий космічний саміт

Дитячий космічний саміт З 3 по 8 серпня 2017 року в місті Сагаміхара (Японія), відбувся дитячий космічний саміт, в якому взяли участь представники України, Канади, Французької Гвіани, Китаю та Японії.

Україну представляла делегація під головуванням Олега Петрова, голови правління УМАКО «Сузір’я». Одним з членів делегації був учень 10-Б класу нашого ліцею Олександр Покрас.

У ході саміту учасники віком 12-15 років розділилися на групи та дискутували з проблем майбутніх космічних досліджень, а потім презентували основні результати. Рецензентами були професор Японського аерокосмічного агенства JAXA та японський астронавт.

Учасники саміту відвідали музей міста Сагаміхара та JAXA - організацію, аналогом якої є NASA у США, де побачили японські ракети, супутники та космічні зонди. Також, дуже цікавою була екскурсія по Токіо.

В цілому, кожний з членів делегації отримав безцінний досвід під час поїздки. Приємно, що в світі є держава, де науку підтримують і цінують, а навчання з найменшого віку націлене на підготовку кваліфікованих науковців, які готові освоювати космос.

Фото у галереї: 1) делегація України, 2) з мером м. Сагаміхара 3) з Наоко Ямадзаки - японською астронавткою, 4-11) екскурсії у Сагаміхарі, JAXA та Токіо.