пишіть:
laconst@gmail.com

"Школа для чайників"

Виїзна науково-експериментальна "Школа для Чайників" 2016 року, що проводилася для КПНЛівців у с. Космач завершилась.

У її роботі взяли участь заїзди «Гідроген» (для 8-9 класів) та "Гелій" (для 10 класів).

Для учасників ШдЧ були проведені лекційні та практичні заняття з різноманітних аспектів хімії. Уроки були спрямовані вдосконалити та розширити знання з цього предмету.

Старші учні розробили власні наукові проекти з різних галузей природничих наук. Під час перебування у ШдЧ вони мали змогу втілити їх у життя.

Не обійшлося й без спортивних занять, походів у гори, розважальної програми та інших заходів, що мали на меті оздоровити та згуртувати учасників.

З дітьми працювала команда волонтерів: викладачі, професори, студенти київських університетів та інститутів, вчителі КПНЛ №145.

Більше про ШдЧ на сторінках ВК та Фейсбук.