пишіть:
laconst@gmail.com

ХV Всеукраїнський турнір юних інформатиків

Турнір юних інформатиків 2016 ХV Всеукраїнський турнір юних інформатиків відбувся 27-31 жовтня у м.Кременчук на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А. С. Макаренка.

У турнірі взяли участь 16 команд, що представляли Київ, Волинську, Житомирську, Закарпатську, Кіровоградську, Полтавську (2 команди), Харківську (7 команд), Хмельницьку та Чернівецьку області.

За команду Києва виступали учні 11а класу КПНЛ Михайло Вернік, Микита Олійник, Ігор Чорний та учні Технічного ліцею Наталія Шкаровська та Сергій Ярема.
Керівник команди Ірина Вільївна Скляр.

Відповідно до регламенту турніру команди захищали задачі-проекти, що були виконані ними попередньо як домашнє завдання, розробляли та захищали запропоновані на турнірі задачі-проекти, а також змагалися у розв’язуванні алгоритмічних задач.

За підсумками турніру київська команда отримала диплом 2 ступеня.