пишіть:
laconst@gmail.com


Анонс: Протягом тижня природничих наук у ліцеї відбудеться вже традиційний дистанційний турнір розв'язування математичних задач "Математичний спринт - 2019".
Кафедра математики запрошує до участі.

Тимофій Милованов
Анонс: Учнів ліцею запрошуємо на зустріч із Тимофієм Миловановим, професором Університету Пітсбургу, почесним президентом Київської школи економіки, на тему "Як обрати університет і побудувати успішну кар'єру". На зустрічі Тимофій розкаже: - про те, як обирати університет і чому це важливо; - як не зробити помилки при побудові кар'єри; - чим займаються сучасні економісти. Під час зустрічі буде проведено презентацію бакалаврської програми з економіки та підприємництва Стокгольмської школи економіки в Ризі.
Про спікера: випускник 145 школи 1991 року, Тимофій Милованов отримав ступінь доктора економічних наук в Університеті Вісконсин-Медісон у 2004 році. Викладав у Боннському університеті, Університеті штату Пенсильванія, Університеті Пенсільванії та Університеті Пітсбурга. Дослідження Тимофія з теорії ігор, теорії контрактів та інституціонального дизайну були опубліковані у провідних академічних журналах, таких як Review of Economic Studies та Journal of Economic Theory. Тимофій є заступником Голови Ради НБУ.
Зустріч відбудеться 1 лютого на 5 уроці в кабінеті 36. Реєстрація обов'язкова.

25 січня відбулася зустріч учнів з випускником ліцею №145 1988 року, який працює у науковому центрі Орсе (Франція) Сергієм Барсуком.
Тема зустрічі: "Сучасний стан фізики високих енергій".
Фото: 1, 2, 3.

Міські олімпіади
Графік міських олімпіад: дивіться.

7 грудня учні 11-х класів ліцею мали змогу зустрітися з випускником фіз-мат школи №145 1973 року Regents Professor, School of Materials Science and Engineering, Georgia Institute of Technology, Atlanta, USA Володимиром Цукруком.
Тема зустрічі: "Science and Technology Higher Education in USA ".
Фото: 1, 2, 3, 4.

Grammarly
6 грудня відбувся візит учнів 11-х класів ліцею до київського офісу світового лідера з розробки програмного забезпечення з опрацювання природної мови – компанії Grammarly.
Ліцеїсти ознайомилися з творчим процесом розробки програмного забезпечення у сучасній ІТ-компанії, з вимог до освіти фахівців та особливості роботи в ІТ галузі.
Дякуємо співробітникам компанії, яки приділили свій час організації зустрічі. Окрема подяка Дмитру Міндрі та випускнику ліцея 2001 року Дмитру Тягульському. Фото: 1, 2, 3, 4

шкільні олімпіади
Дивіться всі результати шкільних олімпіад цього навчального року.

WRO2018
Команда України у складі випускників ліцею Олексія Ткаченка (2013), Миколи Серветника (2011) та Сергія Шелеха (2013) стала переможцем всесвітньої олімпіади з робототехніки WRO2018 у категорії "Advanced Robotics Challenge"!
Вітаємо переможців!!!
Фото: 1, 2, 3, 4.

Районні олімпіади
Районні олімпіади: інформація про перебіг та результати.

ІПСА
19 листопада відбулася зустріч 11-класників КПНЛ з викладачами та студентами ІПСА - Інституту прикладного системного аналiзу.

Про зустріч.

ExPhO2018
Анонс: ExPhO - це командні змагання, які щороку проходять на базі КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Інституту Теоретичної Фізики ім. М.М.Боголюбова.
Цього року ExPho відбудеться 8 грудня. Для участі необхідна реєстрація.

Всесвіт
Анонс: Лекція всесвiтньо вiдомого фiзика-теоретика Лоуренса Краусса (США):

"ПОВIДОМЛЕННЯ IЗ ВСЕСВIТУ" (про вiдкриття гравiтацiйних хвиль).

Олімпіада з фізики
Анонс: Фізичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка оголошує проведення дня відкритих дверей і олімпіади з фізики для одинадцятикласників. Заходи відбудуться 2 грудня.

Детальніше...


Інститут високих технологій
Анонс: 16 листопада Інститут високих технологій КНУ ім. Тараса Шевченка проводить день відкритих дверей для випускників шкіл.

Постер


ФізМатДень
Анонс: 17 листопада - ФізМатДень в Інституті математики НАН України.

Розклад ФізМатДня


Скануючий зондовий мікроскоп
5 жовтня в ліцеї відбулася лекція директора Інституту високих технологій професора В.В.Ільченка "Зондова мікроскопія, її переваги над оптичною".
На лекції йшлося про те, як побудований та як працює растровий зондовий мікроскоп; про можливість вивчати об'єкти розміром менше 1 нм, наприклад, окремі атоми; про те, як можна маніпулювати окремими атомами і що таке атомна інженерія.
Дивіться фото: 1, 2, 3, 4 та презентацію .

Як планувати прибуток у бізнесі
1 жовтня 2018р. до ліцею завітав професор кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія" Івахненков Сергій Володимирович з лекцією "Як планувати прибуток у бізнесі" на прикладах відомих у світі та в Україні компаній.
Виступ відбувся з використанням навчальних матеріалів англійською мовою курсу "Financial and Managerial Accounting based on International Standards", що викладається студентам факультету економічних наук Києво-Могилянської академії.
Дивіться фото: 1, 2, 3.