пишіть:
laconst@gmail.com

Одинадцята літня природничо-наукова школа ліцею №145

ЛПНШ Літня природничо-наукова школа «Зоряний час» (ЛПНШ) проходила з 10 по 23 червня 2016 року в дитячому оздоровчому комплексі «Зміна», що розташований в смт. Пилиповичі.

У роботі Літньої школи взяли участь 95 учнів, 77 з яких представляли КПНЛ, а 16 представляли GG.

Учасники ЛПНШ
  • працювали над науковими проектами;
  • знайомилися з мистецтвом на майстер-класах відомих майстрів писанкарства, кінусайги, основ фотографії, спортивних бальних та народних танців, гончарства, гри на етнобарабанах (думбек, дарбука), Handmade, PlayBack театр;
  • навчалися у гуртках: риторики,  MILITARY, "Струни Лапші", дискретної математики, тактики кіберспорту;
  • брали участь у командних і особистих інтелектуальних змаганнях;
  • відвідували лекції з основ наук, зустрічі з цікавими людьми;
  • психологічних тренінгах з розвитку особистої та командної ефективності;
  • займалися фізичною культурою, туризмом, брали участь у спортивних змаганнях.

Більше інформації про літню школу Ви знайдете на сторінці ЛПНШ, а також у facebook

Кожний учасник ЛПНШ оримав персональний сертифікат, що засвідчує його здобутки у літній школі. Якщо хтось загубив свій сертифікат, або не отимав його, напишіть мені на пошту laconst@gmail.com, і я надійшлю Вам pdf-файл.

Як це було у минулі роки можна подивитися у Галереї ЛПНШ.