пишіть:
laconst@gmail.com

Дванадцята літня природничо-наукова школа ліцею №145

ЛПНШ Літня природничо-наукова школа «Зоряний час» (ЛПНШ) проходила з 12 по 25 червня 2017 року в дитячому оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне».

У роботі Літньої школи взяли участь 96 учнів, 67 з яких представляли КПНЛ, 15 - гімназію GG з м. Зугдіді (Грузія), 5 - УФМЛ, також було декілька учнів з інших шкіл Києва.

Програма ЛПНШ традиційно включала:
  • роботу над науковими проектами у складі творчих учнівських груп;
  • знайомство з мистецтвом на майстер-класах відомих майстрів гри на етнобарабанах (думбек, дарбука) та українського прикладного мистецтва
  • навчання у гуртках риторики,Handmade, музичний, військовий, шаховий та гри го;
  • командні та особистих інтелектуальні змагання;
  • психологічні тренінги з розвитку особистої та командної ефективності;
  • фізична культура, спортивні змагання.

За підсумками роботи в ЛПНШ кожний учасник оримав персональний сертифікат, що засвідчує його здобутки у літній школі. Якщо хтось загубив свій сертифікат, або не отимав його, напишіть мені на пошту laconst@gmail.com, і я надійшлю Вам pdf-файл.

Як це було у минулі роки можна подивитися у Галереї ЛПНШ.