пишіть:
laconst@gmail.com

Природничо-науковий ліцей №145 анонсує проведення чергової літньої природничо-наукової школи «Зоряний час» (ЛПНШ)!

ЛПНШ Термін проведення: 3 - 17 червня 2019 року.

Місце проведення: КОЦ "Пролісок", вулиця Анатолія Солов'яненка, 369, Козин, Київська обл., 08711.

Вартість програми: 3000 грн + вартість харчування та проживання (залежить від можливості отримати пільгову путівку)

Програма передбачає:
  • роботу над науковими проектами в складі творчих груп (~12 учнів) у супроводі наукового керівника;
  • майстер-класи та гуртки ;
  • командні і особисті інтелектуальні змагання;
  • лекції з основ наук, зустрічі з цікавими людьми;
  • психологічну програму розвитку особистої та командної ефективності;
  • заняття фізичною культурою та спортивні змагання, туризм.

На цій сторінці Ви можете слідкувати за оперативною інформіцією з питань організації ЛПНШ:

1. інформація про заключний день - 16 червня 2019
  2. інформація про батьківський день - 9 червня 2019
  3. під час відвідування учнів батькам категорично забороняються привозити дітям: ковбасні, м'ясні, варені продукти, консерви, копченості, шоколад, кремові вироби, всі види напоїв (крім мінеральної води). Адміністрація табору "Пролісок"
  4. анонси навчальної програми: проекти, гуртки, майстер-класи, психологічні тренінги
  5. зразки документів:
    • заява про участь у ЛПНШ - для учнів, які не мають пільг на оплату путівки;
    • заява про участь у ЛПНШ - для учнів, які мають пільги на оплату путівки. До заяви додається копія свідоцтва про народження, копія документу, який підтверджує пільги.
  6. список речей та документів, які потрібно взяти з собою
  7. порядок оплати:
    • реквизити та списки пільговиків
    • організаційний внесок перерахувати на карту Приватбанку голови батьківського комітету ЛПНШ Васильєвої Наталії Анатоліївні, тел. 067-247-57-87;
    • для учнів, які не мають підстав для придбання пільгових путівок, розмір оплати складає 5 600 грн, реквізити КОЦ "Пролісок";
    • для учнів, які мають підстави для придбання пільгових путівок, оплата здійснюватиметься пізніше (очікуємо 4-6 червня);
  8. анкети:
  9. організація заїзду:
    • Васильева В., Кисленко С., Переворухов І., Гавриш О., Васильєва К., Рябіченко А., Ковтун Д. Заїзд: 16.30-16.50 зустріч на зупинці 314 маршрутки, вихід зі станції метро Видубичі в бік торгового центру Фуршет;
    • заїзд відбуватиметься 3 червня;
    • заповніть, будь-ласка, анкету про організацію заїзду;
    • учнів, які приїжджають до ЛПНШ самостійно, очікуємо у таборі з 7:00 до 12:00;
    • учнів, які приїжджають до ЛПНШ у складі організованої групи, чекаємо з 8:30 до 9:00 на зупинці маршрутки №314 (метро Видубичи, біля магазину Фуршет). Супроводжує групу Гуляницький Віктор Андрійович, тел. 093-693-63-66.
  10. мапа проїзду, координати: 50.205210 30.674725
  11. розселення учасників
  12. батьківські збори учасників ЛПНШ, які заїжджають з 10 червня, відбудуться 1 червня об 11:00 у ліцеї.
  13. з усіх питань звертайтеся до керівника ЛПНШ Пономарьової Надії Анатоліївни - ponom145@gmail.com

Як це було у минулі роки можна подивитися у Галереї ЛПНШ.