пишіть:
laconst@gmail.com

МСпрінт 2019

Математичний спринт 2019

- дистанційний турнір розв'язування математичних задач -

Умови проведення

1. Турнір проводиться у протягом декади природничих наук в ліцеї (5 - 15 лютого 2019 року).
  2. Взяти участь у турнірі може будь-який учень 5-11 класу.
  3. Турнір є командним змаганням:
    • участниками турніру вважаються команди, що складаються не більше, ніж з 3 учнів (1, 2 або 3 учні);
    • учень не може бути у складі більше, ніж однієї команди. В одній команді можуть бути учні різних класів, шкіл;
    • для участі у турнірі команда має бути зареєстрована. Термін реєстрації – до закінчення турніру;
    • будь-яка зареєстрована команда може взяти участь у довільній кількості турів турніру.
  4. Турнір складається з 8 турів, які будуть проводитися 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 лютого 2019 року.
  5. Кожного вказаного дня на цій сторінці буде публікуватися задача туру.
  6. Для участі в турі достатньо на сторінці з умовами вказати назву команди, пароль, відповідь задачі. Розв'язання задачі наводити не потрібно.
  7. Для відповіді на кожну задачу кожна команда має 1 спробу. Якщо буде надіслано більше, ніж 1 відповідь, зараховуватиметься перший за часом варіант.
  8. Правила нарахування балів:
    • перший і другий день (до 24:00 за Київським часом) правильна відповідь для кожної задачі приносить 5 балів;
    • після цього кожного наступного дня (с 0:00 до 24:00 за Київським часом) правильна відповідь для кожної задачі приносить на 1 бал менше;
    • вартість задачі не може бути менше 1 балу;
    • останній день прийому відповідей на задачі – 19 лютого.
  9. Переможці турніру визначаються за найбільшим добутком суми набраних балів на віковий коефіцієнт команди.
  10. Віковий коефіцієнт команди вводиться для того, щоб команди молодших класів могли бути конкурентними у цьому турнірі.
  11. Віковий коефіцієнт команди дорівнює:
    • 1,2, якщо найстарші учні в команді - 7-класники;
    • 1,1, якщо найстарші учні в команді - 8-класники або 9-класники;
    • 1, якщо у команді є 10-класники або 11-класники.
  12. Учасники турніру нагороджуються сертифікатами, переможці – дипломами та призами. Сертифікати і дипломи будуть містити інформацію про зареєстрованих членів команди (приблизно так: 1, 2, 3, 4).
  13. Сертифікати і дипломи також можуть містити колективне фото команди, якщо воно буде надіслане в електроному вигляді на адресу laconst@gmail.com.
  14. Спробувати свої сили і подивитися, як це працює можна на сторінках минулих турнірів: МСпрінт2016, GG+КПНЛ, Осінній марафон, МСпрінт2017, МСпрінт2018.
  15. З усіх питань щодо участі у турнірі пишіть сюди: laconst@gmail.com.
  16. Посилання на задачі

реєстрація 5 лютого 6 лютого 7 лютого 8 лютого 11 лютого 12 лютого 13 лютого 14 лютого
    1 тур 2 тур 3 тур 4 тур 5 тур 6 тур 7 тур 8 тур

Турнірна таблиця