Літня природничо-наукова школа. Конча-Заспа, санаторій "Пролісок"

17 червня

День 13

- завершувальний день проектів, підсумки роботи освітлюються у презентаціях

- перший загін закінчує курс з психології, а другий та третій загони відправляються на спорт

- триває добра справа "Зателефонуй батькам"

- під вечір відбудеться КНТ (комплексний науковий турнір) – рольова дискусія

-  на вечір перший та третій загони організовують вечірку "Party-квест"

17 червня
День 13

- завершувальний день проектів, підсумки роботи освітлюються у презентаціях

- триває добра справа "Зателефонуй батькам"

- під вечір відбудеться КНТ (комплексний науковий турнір) – рольова дискусія

-  на вечір перший та третій загони організовують вечірку "Party-квест"

16 червня
День 12

- зранку переший та третій загони відправилися на спорт, а другий загін на курс з психології

- проекти продовжують працювати над презентаціями

- досі триває добра справа "Зателефонуй батькам"

- під вечір відбудуться змагання з перетягування каната

- ввечері в актовій залі буде проведений комплексний науковий турнір

15 червня
День 11

- проекти переходять в завершувальну стадію

- розпочинається КНТ (комплексний науковий турнір), а у барабані англійською мовою проводить лекцію науковець із США

- досі триває добра справа “Зателефонуй батькам”

- під вечір у “барабані” С.В. Ігнатенко проводить лекцію з молекулярної біології

- ввечері проходять туристичні змагання, настільні ігри та науково-популярний кінозал

14 червня
День 10

з 9:30 до 15:00 всі діти ЛПНШ знаходилися в музеї Пирогово. За цей час ми встигли побувати на екскурсії, відвідати різні мастер-класи такі як гончарство, писанкарство, набивка малюнків на тканині, нанесення візерунків на пряники, плетіння із соломи, ковальство. Кожен мав змогу знайти щось цікаве для себе і зробити сувенір на згадку. Звичайно ніхто не залишився голодним адже на обід був куліш .

- відбулися змагання з тенісу та армреслінгу , а у кінозалі в цей час був перегляд науково-популярного фільму.

- ввечері другий загін організував романтичну вечірку з цікавими конкурсами та танцями під кінець вечора.

Еще статьи...