Літня природничо-наукова школа. Конча-Заспа, санаторій "Пролісок"

Проект з фізики«Цікава аеродинаміка»

Керівник: Козак Андрій Володимирович, викладач  фізики.

Мета: Основною задачею нашого проекту є знайомство учасників із основними принципами аеродинаміки теоретичним та експериментальним шляхом. Наше вивчення цієї захоплюючої дісциплтіни буде концентруватися навколо найдавнішої мрії людини – польоту, для початку – польоту паперового літачка. Ми проведемо чисельні досліди із літачками у полі, та побудуємо аєродинамічну трубу для вивчення їх кількістних характеристик у лабораторії, і розробимо свій, ліцейний, найєффективніший варіант паперового літачка, а можливо, нам підкоряться і світові рекорди з дальності (69.14м) та часу(27.9с) польоту.

На нашому шляху ми зустрінемося із багатьма фізичними явищами, деякі з них вже зустрічалися нам у 8 классі (єффект магнуса), а деякі ще й досі не вивчені сучасною наукою(турбулентність). Ми познайомимося із методологією наукової роботи, і водночас позмагаймося один з одним у конструюванні та запуску літачків.

Тема цьогорічної роботи – дослідження паперових літаків. Кожний учень розробляє унікальну форму, та перевіряє її аеродинамічні властивості.

Список учнів:

1     Борисенко Єлизавета

2     Гарасюта Валерій

3     Григор’єв Нікіта

4     Громович Олександр

5     Дьомін Олексій

6     Житник Дмитро

7     Карпенко Ілля

8     Лебідь Юрій

9     Матюх Антон

10   Михайленко Богдан

11   Паламарчук Климентій

12   Палець Антон

13   Степанюк Марія

Аеродинаміка  перетворює відому розвагу у науковий експеримент!

Отже, запрошуємо вас відвідати наш проект!