Випадкове фото
DSC_0015.JPG
DSC_0035.JPG

Архів новин

День тринадцятий

Розклад захисту проектів на 16 червня

Захист проектів відбудеться з 10:00 до 13:00

 

10:00 фізика звуку

10:20 Спектр яскравого життя

10:40 Робототехніка

11:00 Геометричні побудови

12:00 Смарт-лаб

12:20 Царство шоколаду

12:40 Веб-майстерня


15 червня - передостанній день табору. Всі проекти закінчують свою роботу саме сьогодні. Тому на це учням відведено цілісінький день (до обіду та до вечері). Потім іде брейн-ринг, далі - розважальна програма та науково-популярний кінозал. Рефлексія у загонах пройде під гаслом "Хочете поговорити про все?".

 

 

 

День дванадцятий

14 червня - один із найнапруженіших днів ЛаПШі, адже час презентацій вже близько. Тому на проектах почали працювати ще швидше. Після обіду відбулася поїздка до "Експериментаніуму", а після вечері - заняття з носіями англійської мови та дискотека.

 

День одинадцятий

13 червня виділяється тим, що ми спілкувалися з іноземцями англійською мовою. Також у першій половині дня був спорт, на якому Гейченко Л. Т. проводив майстер-клас із плавання на байдарці (за сертифікатами). Після обіду - проекти. По вечері відбувся творчий вечір Олени та Даші Жажкових "Чесно", а також туристичні змагання.

 

День десятий

12 червня ми мали поїхати у Феофанію, але через прикрі обставини екскурсії не відбулося. Тому всі лапшисти могли робити  до обіду все, що хотіли: купатися, грати в теніс, футбол, волейбол тощо. Коли всі попоїли, відбулася лекція з фізики "Надпружні матеріали". До речі, дуже цікава. Потім було "Актівіті" - вільний час, який можна провести на користь для себе. Найголовнішою подією став приїзд яскравих студентів з Індії та Сінгапуру. Після відбою всі змогли використати свої сертифікати на "нічний кінозал".

 

День дев'ятий

11 червня учасники ЛаПНШі змогли відвідати майстер-клас з театрального мистецтва та майстер-клас ритму, де всі вчилися прислухатися та підстроюватися під музику іншого. Далі - спорт (купання, футбол, волейбол, фрісбі тощо). Після обіду у нас була лекція з біології про електричні явища в живій природі. Було дуже цікаво. Далі було проведено "Комплексні бої" за темою "Десант на Марс". Змагання проводилися за схемою "загін на загін".

Ввечері планувався нічний показ фільму (з назвою поки не визначились) та Смарт-кафе, що стане незабутнім, гадаю, для кожного лапшиста. Але за деяких обставин показ не відбувся.

 
Еще статьи...