Танцюра анкета

2 раз в ЛПНШ, організатор вільного часу лапшистів, керівник гуртка «Естрадні мініатюри».

 

Триліс О. В.

 

- Як проходять дні в ЛПНШ? Як просувається Ваш проект?

 

Я в ЛПНШ вже дуже давно і завжди сприймав її як відпочинок для активних людей. Тобто, я не вважаю, що не потрібно так сильно грузити дітей. В нас немає конкретної мети на проекті, але ми розв’язуємо різні цікаві задачі задля власного задоволення. Так сталося, що на проект прийшло багато музикантів, від чого нас перекосило зі сторони фізики в сторону музики та різних звукових ефектів.

Подробнее...

 

Наталія Станіславівна Махоткіна

- Як проходить виробництво шоколаду на вашому проекті?

- Все проходить чудово.Зараз у нас працює 6 ліній виробництва, і кожна з таких унікальних рецептур створювалася протягом цих 7 днів ЛаПНШі  

Подробнее...

 

Плахотник А. В.

Яка відмінність цієї ЛПНШ від попередньої?

-  Цього року я вирішив перевірити нову методику роботи з учнями. Я вважаю, що вони мають працювати самостійно, адже тоді вони більше цінуватимуть отриманий результат. Мета минулого року – хоч трохи навчити дітей за новою методикою програмуванню за проектний час. Зараз дитину шостого-сьомого класу можна навчити мові С за півтори години. Першого ж заняття я навчив цьому своїх восьмикласників за дві години.

Подробнее...

 

Малюта Ольга Володимирівна

 

Ольга Володимирівна, керівник проекту «Яскравий спектр нашого життя». Працює в Інституті молекулярної біології і генетики.

- Як часто ви їздите до таборів?

- Я ніколи не була вожатою в таборі. В мене було «сільське» дитинство, батьки відвозили до бабусі з дідусями. Тому для мене взагалі вся система таборів була майже загадкою.

Подробнее...

 
Еще статьи...