Новини: Благодійний ярмарок
Літня природничо -  інтелектуальна школа "Лоск"

Благодійний ярмарок .

13 вересня Рада Старшокласників Ліцею, батьківський комітет ліцею організували благодійний ярмарок на підтримку поранених бійців з зони АТО, які перебувають на лікуванні у Головному військовому госпіталі.

Пропозицію про проведення благодійного заходу учні й батьки зустріли з ентузіазмом. У суботу після уроків ліцей наповнився гостями, батьками та учнями. Уявіть собі, який піднявся ґвалт!. На ярмарку продавали і купували пиріжки, печиво та іншвипічку.  А очі перед усіма цими ласощами просто розбігалися: шоколадні мафіни, медовики, яблучні шарлотки, найрізноманітніше печиво, кекси з родзинками, рум’яні пиріжки з картоплею, повидлом – і це все у величезних кількостях. Ціни були різними. Дехто з продавців, з огляду на благодійність, пропонували платити стільки, скільки покупець вважав за потрібне.

Благодійна акція

Участь у благодійній акції взяли всі класи (окрім 8-А ). Дякуємо за небайдужість, активність, співчуття та людяність. Хочеться відзначити також гуртки рукоділля та писанкарства, які приєднались до акції і  виставили на продаж свої вироби, -  різноманітні фенечки,  браслетки, ляльки та писанки. Окрема подяка гостям ярмарки, двом дівчатам – авторкам проекту «ЛастівкаФромЮА» за проведення майстер-класу з розпису символу –меседжу України  –  фігурок ластівок, вирізаних з дерева. Ці яскраві крилаті обереги діти вкладали у конверти з листами, написаними  для бійців.

Група волонтерів, після закінчення ярмарку, віднесла до госпіталю гроші (11 146 грн! ) та випічку, що залишилась. Кошти передали сім’ям бійців з зони АТО. Учні волонтери спілкувались з пораненими бійцями, їх родичами. Цих сміливих чоловіків можна описати одним словом – Герої! Ось декілька  історій цих відважних людей.

Богуш Олексій Анатолійович народився 1990 році. Служив у 26-й  Бердичівській артилерійській бригаді 9-ї батареї. 31 серпня на позиції під Веселою Горою, між селами Металіст та Щастя,  їх обстріляла артилерія. Внаслідок цього троє були тяжко поранені. Один боєць згорів заживо, Олексій, вже поранений, рятував друзів. Його відправили у польовий госпіталь, після операції відвезли до Харківської обласної клінічної лікарні, а через деякий час направили до Київського військового госпіталю, де йому зробили останню операцію. Він боровся за життя 10 днів, але , нажаль, смерть забрала його 14 вересня.

Руслану Філіксонову всього 26 років. Зовсім ще молодий - простий сільський парубок, який тільки-но закінчив Львівський політех, він записався добровольцем на війну.  Руслан був разом з Олексієм Богушем в одній машині. Важкопоранененому хлопцеві вдалося врятувати ще шістьох бійців. Це справді героїчний вчинок.

Благодійна акція
Зовсім юний 19-річний Назар Федоренко і не думав, що доля складеться для нього саме так. Він пішов добровольцем з бажанням допомогти в скрутній ситуації своїй державі. 4 серпня життя Назара було під загрозою. Куля, зі зміщеним центром тяжіння, потрапила йому під бронежилет і спричинила тяжкі поранення. Та доля судила йому вижити. Неабиякі зусилля доклали лікарі, щоб допомогти цьому. Зараз його здоров’я пішло на покращення. Скоро він сподівається потрапити додому.

Фоторепортаж-